Franchise

Franchise

Değerli Girişimci;

Dr. Pizza, rekabetin yoğun olduğu fast - food sektöründe rakiplerinden farklı olmayı, uzun vadeli büyümeyi hedefleyen; verimli ticaret olanağı ve zevkli çalışma ortamları sunan % 100 Türk markasıdır.

Franchise sistemimiz yatırımcının, emeğinin ve yatırımlarının karşılığını alabileceği imkanları sağlamaktadır. Tecrübelerimizin ışığında franchisee'lerin fikir ve görüşlerini dikkate alarak, ortak karar ve ortak amaçlar çerçevesinde hizmetlerimizin kalitesini artırmaktadır.

Dr. Pizza olarak tecrübeli bir kadroyla franchisee'lerimize destek vermek, işletme konusundaki önerilerimizi devamlı kılmak, markanın geliştirilmesi konusunda ortak fikirlerin paylaşıldığı eğitim platformları yaratarak en iyi hizmeti vermeyi ve bu sektörde  lider olmayı hedeflemekteyiz.

Dr. Pizza'nın ana prensibi müşteri memnuniyetidir. Deneyimli ve tecrübeli personelimiz, özel tasarımlı pizza salonlarımız, çeşitli ve kaliteli ürün yelpazemiz ve uygun fiyatlarımızla bu prensip desteklenmektedir. Müşteri memnuniyeti; sürekli iletişim ve sipariş tekrarlarını arttıracak, bu da ortak başarımızın sonuçlarını görmemize olanak sağlayacaktır.

Dr. Pizza iyi olmayı değil en iyi olmayı hedeflemektedir. Bunun için sistemimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bizimle birlikte olmak ve zincirimize katılmak isterseniz katılımcı formlarını dikkatlice okuyun ve vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Saygılarımızla.